UWT0G220MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT0G220MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 33mA@10kHz 4V 4mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD