AHA227M35G24B-F
MFR.Part #
AHA227M35G24B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.1Ω@120Hz 10.2mm 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 357mA@10kHz 35V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS