SLPX272M063A5P3
MFR.Part #
SLPX272M063A5P3
JLCPCB Part #
C7011413
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 147mΩ@120Hz 2.5A@120Hz 22mm 2700uF 3000hrs@85℃ 35mm 63V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS