AFC475M50C12B-F
MFR.Part #
AFC475M50C12B-F
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 4.7uF 42.4Ω@120Hz 5.4mm 50V 50mA@100kHz 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS