SPA151M04B
MFR.Part #
SPA151M04B
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150uF 2.8mm 3.5A@100kHz 4V 7mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS