107LBB450M2BE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
107LBB450M2BE
JLCPCB Part #
C5475125
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10mm 2.4868Ω@120Hz 22mm 3000hrs@85℃ 37mm 450V 970mA@120Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS