AVS475M50C12B-F
Extended
- Manufacturer
- Cornell Dubilier Electronics
- MFR.Part #
- AVS475M50C12B-F
- Description
- -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 39.1mA@10kHz 4.7uF 42.4Ω@120Hz 5.4mm 50V 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS