AHD475M35B12B
MFR.Part #
AHD475M35B12B
Description
-40℃~+105℃ 28.9mA@10kHz 35V 4.7uF 45.9Ω@120Hz 4mm 5.8mm 5000hrs@105℃ ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD