AFK158M16H32B-F
MFR.Part #
AFK158M16H32B-F
Description
-55℃~+105℃ 1.1A@100kHz 12.5mm 14mm 1500uF 16V 5000hrs@105℃ 60mΩ@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS