SLP183M016E3P3
MFR.Part #
SLP183M016E3P3
JLCPCB Part #
C2623807
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 18000uF 3.5A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 37mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS