AHD475M25B12T
MFR.Part #
AHD475M25B12T
Description
-40℃~+105℃ 25.5mA@10kHz 25V 4.7uF 4mm 5.8mm 5000hrs@105℃ 56.4Ω@120Hz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD