AVS337M25G24T-F
MFR.Part #
AVS337M25G24T-F
JLCPCB Part #
C2443104
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10.2mm 10mm 2000hrs@85℃ 25V 330uF 340mA@120Hz 800mΩ@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS