CDS15ED560GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS15ED560GO3
Description
-55℃~+125℃ 10.9mm 500V 56pF 7.1mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS