383LX152M250A062
MFR.Part #
383LX152M250A062
JLCPCB Part #
C3722187
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-40℃~+105℃ 1500uF 250V 3000hrs@105℃ 35mm 63mm ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS