550222T400DF2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
550222T400DF2B
JLCPCB Part #
C2623192
Package
Bolt,D76.81xL145.21mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 145.21mm 2000hrs@105℃ 2200uF 31.75mm 400V 76.81mm 螺栓,D76.81xL145.21mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS