UWT0G470MCR1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT0G470MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 47uF 4V 5.4mm 54mA@10kHz 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD