AVGA476M25D16T-F
MFR.Part #
AVGA476M25D16T-F
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 47uF 6.35Ω@120Hz 6.3mm 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS