AVEZ476M25D16T-F
MFR.Part #
AVEZ476M25D16T-F
JLCPCB Part #
C3828890
Package
SMD,D6.3xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 136mA@120Hz 25V 47uF 5.5mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS