AHA476M25D16T-F
MFR.Part #
AHA476M25D16T-F
JLCPCB Part #
C2442980
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 47uF 7.1Ω@120Hz 70mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS