AVGA474M63B12T-F
MFR.Part #
AVGA474M63B12T-F
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 423.27Ω@120Hz 470nF 4mm 63V 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS