381LQ182M100H042
MFR.Part #
381LQ182M100H042
JLCPCB Part #
C2620830
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 138mΩ@120Hz 1800uF 2.3A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 42mm ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS