AVGA474M50B12T-F
MFR.Part #
AVGA474M50B12T-F
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 470nF 493.82Ω@120Hz 4mm 50V 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS