VT1C221ME077000CE0
MFR.Part #
VT1C221ME077000CE0
JLCPCB Part #
C182267
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 220uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS