KM2A470MG125A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM2A470MG125A00CV0
JLCPCB Part #
C271288
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
1000hrs@105℃ 100V 10mm 12.5mm 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS