LP2W331KS300S68CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
LP2W331KS300S68CV0
JLCPCB Part #
C240426
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 330uF 35mm 450V ±10% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS