HP2P331VP300S55CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
HP2P331VP300S55CV0
JLCPCB Part #
C240389
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220V 22mm 30mm 330uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS