GP1V101ME090A00CR0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GP1V101ME090A00CR0
JLCPCB Part #
C191285
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
100uF 2.5mm 35V 5000hrs@105℃ 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS