RL2D471MP350A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL2D471MP350A00CV0
JLCPCB Part #
C271275
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 200V 22mm 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS