VT1A221ME058000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT1A221ME058000CE0
JLCPCB Part #
C182263
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 220uF 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS