VT1HR47MB054000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT1HR47MB054000CE0
JLCPCB Part #
C271439
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 0.47uF 1000hrs@105℃ 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS