GF2A471ML300A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
GF2A471ML300A00CV0
JLCPCB Part #
C2912310
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16mm 30mm 470uF ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS