VT1C221MF105000CE0
MFR.Part #
VT1C221MF105000CE0
JLCPCB Part #
C271363
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 1000hrs@105℃ 16V 220uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS