DHP106095S-150MHF
MFR.Part #
DHP106095S-150MHF
JLCPCB Part #
C17468909
Package
Plugin,27x18.4mm
Description
15uH 25.5A 28.1A 3.2mΩ ±20% 插件,27x18.4mm Power Inductors ROHS