DHP106095S-500MHF
MFR.Part #
DHP106095S-500MHF
JLCPCB Part #
C17317622
Package
Plugin,27x18.4mm
Description
11.2mΩ 13.7A 16.2A 50uH ±20% Plugin,27x18.4mm Power Inductors ROHS