DHP106095S-120MHF
MFR.Part #
DHP106095S-120MHF
JLCPCB Part #
C17561626
Package
Plugin,27x18.4mm
Description
12uH 2.9mΩ 26.8A 32A ±20% Plugin,27x18.4mm Power Inductors ROHS