PQ108081H-681MHF
MFR.Part #
PQ108081H-681MHF
JLCPCB Part #
C6147853
Package
SMD-3P,27.9x27.9mm
Description
150.3mΩ 3.55A 680uH ±20% SMD-3P,27.9x27.9mm Power Inductors ROHS