DHP106095S-100MHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
DHP106095S-100MHF
JLCPCB Part #
C17402543
Package
Plugin,27x18.4mm
Description
10uH 2.9mΩ 26.8A 34.1A ±20% 插件,27x18.4mm Power Inductors ROHS