LMS3120P10W3LPC
Extended
Manufacturer
NetPower Technologies
MFR.Part #
LMS3120P10W3LPC
JLCPCB Part #
C17367896
Package
DIP,51.5x26.5mm
Description
1 10W 12V 18V~75V 3kV 833mA 86% DIP,51.5x26.5mm Isolated Power Modules ROHS