LMB1120P10W1YMC
Extended
Manufacturer
NetPower Technologies
MFR.Part #
LMB1120P10W1YMC
JLCPCB Part #
C17221977
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 12V 2 416mA 87% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS