TSM80N1R2CL C0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
TSM80N1R2CL C0G
JLCPCB Part #
C17365469
Package
TO-262S(I2PAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.2Ω@10V 110W 19.4nC@10V 4V 5.5A 62pF 685pF 800V N-Channel TO-262S(I2PAK) MOSFETs ROHS