BZT52C7V5-G RHG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZT52C7V5-G RHG
JLCPCB Part #
C6474533
Package
SOD-123
Description
15Ω 1uA@5V 350mW 7.5V SOD-123 Zener Diodes ROHS