SMAJ15CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ15CH
JLCPCB Part #
C3700521
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 14.9A 15V 16.7V 1uA 26.9V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS