1.5SMC18CAH
MFR.Part #
1.5SMC18CAH
JLCPCB Part #
C3715230
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15.3V 17.1V 1uA 25.5V 60A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS