1.5KE220CA
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE220CA
JLCPCB Part #
C3718909
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 185V 1uA 209V 328V 4.8A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS