DCM191320V-473NHF
Extended
Manufacturer
ITG Electronics, Inc.
MFR.Part #
DCM191320V-473NHF
Description
-55℃~+130℃ 1.5kV 2 2.75Ω 350mA 47mH@10kHz - Common Mode Filters ROHS