PCHC0605H-1R0M-RC
MFR.Part #
PCHC0605H-1R0M-RC
JLCPCB Part #
C17196690
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
16.5A 1uH 22A 6.5mΩ ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS