PCHC0605H-1R2M-RC
MFR.Part #
PCHC0605H-1R2M-RC
JLCPCB Part #
C17520968
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.2uH 14A 18A 7.5mΩ ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS