SRP7050AA-1R0M
MFR.Part #
SRP7050AA-1R0M
JLCPCB Part #
C17534786
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
16A 17A 1uH 6.2mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS