PC0703-101K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PC0703-101K-RC
JLCPCB Part #
C7024131
Package
SMD,7.8x7mm
Description
100uH 480mΩ 510mA ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS