YSPI0718T-1R5M
MFR.Part #
YSPI0718T-1R5M
JLCPCB Part #
C49140778
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.5uH 13A 25.2mΩ 6A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS